BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 13475338
nr 1347 5338
Golvlampa
Metall/koppar. Höjd: 125
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:45:18
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr